Hakkımızda

2000 yılından bu yana inşaat, mimari projelerde ve poligon sektöründe uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.Yapılan her iş. üretilen her fikir özenle takip edilmektedir. Daima müşterilerini düşünerek hareket etmekte ve müşterilerini en ince ayrıntısına kadar bilgilendirmek gayretinde olmuştur. Yapılacak işin teklif edilenle aynı olmasına özen gösterilmektedir.Uygulama ekiplerimiz işinde profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Uzun yıllar aynı personelle çalışmamız da bize proje uygulamalarında büyük bir avantaj sağlamaktadır.Yurdun çeşitli illerinde Poligon imalatlarımız sürmektedir. Yapımını bitirip teslim ettiğimiz modern poligonlar müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.Poligon projelendirme, Poligon dizayn, Poligon yapımı, Poligon inşaatı,Poligon yapımı maliyeti konusunda firmamıza danışabilirsiniz.Firmamız Karakalem Proje ve Mimarlık A.Ş. kuruluşudur.

Karakalem Poligon olarak Türkiye’nin her yerine poligon projelendirme ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Yılların bize kattığı tecrübe ve profesyonel kadromuz sayesinde en hızlı, en kaliteli ,en güvenli poligonları Türkiye’nin değişik illerinde tamamlayarak hizmete sunduk. Poligon projelendirme aşamasından başlayarak, sunduğumuz projeleri uzman ve işinde profesyonel kadromuzla uygulamasını yaparak huzurlu ve güvenli bir şekilde müşterilerimize teslim ettik. Poligon projelendirmeden başlayarak poligon izni ve ruhsatı alınması aşamasında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Sektörde 20 Yıllık Deneyim…

Profesyonel Yönetim

Kaliteli Hizmet

Düşük Ve Verimli Maliyet

Mimar, mühendis ve yönetici kadromuz ; işinde uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.Tüm projelerde en ince detaya kadar analiz ederek siz değerli müşterilerimize tekliflerini sunmaktadır.

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz

Yaptığımız tüm işlerde ve projelerde , maaliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlarla projeler üretiyoruz.

Profesyonel Uygulamalar

Müşteriyle ilk tanışma aşamasından iş teslim aşamasına kadar en iyiyi, en sağlamı ve en sağlıklı projeyi hayata geçirmek için uzman kadromuz gerekli hassasiyet ve özeni göstermek için çabalamaktadır.